تاسیس: شرکت دانش‌بنیان زمین معدن طارم پس از مطالعات اولیه و با اهدافی تعیین شده که در ادامه بدان اشاره خواهد شد،  در تاریخ 92/9/12 به شماره 10369 به ثبت سازمان اسناد و املاک استان زنجان درآمد و جواز تاسیس واحد فنی مهندسی در تاریخ 95/04/14 به شماره 118/9545 از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت صادر و هم اکنون در حال طی مراحل صدور پروانه بهره برداری است. این شرکت سهامی خاص بوده و شماره ملی 10360138597 را به خود اختصاص داده است. طی چند روز آینده این شرکت یکسال و شش ماه از زمان ثبت و شروع فعالیت‌های خود را پشت سر خواهد گذاشت. لیتوس همچون زمان ثبت و شروع کار اولیه خود با سه نفر سهامدار که اعضای هیات مدیره و مدیر عامل آن را شکل می‌دهند، طی مسیر کرده و در این راه تماما از کارشناسان و جوانان متخصص در زمینه فعالیت خود بهره می‌جوید.

محل استقرار: شرکت زمین معدن طارم با عقد قرارداد با پارک علم و فنآوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان در تاریخ 92/8/18 در حالیکه که هنوز به‌عنوان شرکت رسمی به ثبت نهایی نرسیده بود، فعالیت خود را آغاز نمود. هم‌اکنون با گذشت 16 ماه از اولین روز فعالیت این شرکت، با توانایی بیش‌تر و عزمی والا به راه خود ادامه می‌دهد. لازم به ذکر است که از همان آغاز شرکت سوددهی داشته و متضرر نشده است.

 

ساختمان پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم‌پایه زنجان

 

اهداف: هدف اولیه‌ تاسیس شرکت مهندسی-مشاوره‌ای زمین معدن طارم(لیتوس)، ایجاد محلی علمی، مطمئن و دقیق برای اجرای کلیه امور اکتشافی از مشاوره و ثبت محدوده معدنی تا صدور گواهی کشف معادن، تعیین محل مناسب حفر چاه برای متقاضیان آن هم توسط جوانانی متخصص، جویای کار و با انرژی بوده است تا بتوانند در کنار کمک به متقاضیان در جهت اجرای برنامه‌ها و اهدافشان به اهداف کوتاه و بلند مدت خود نیز دست یابند.

در این راه خرید دستگاه‌های لازم در اکتشافِ معدن و آب‌یابی(مگنتومتر، ژئوالکتریک ، انواع دستگاه‌های حفاری و ...) و استفاده از آن برای کلیه امور مربوط به ژئوفیزیک، زمین‌شناسی، کارشناسی و سایر امور مربوط به اکتشاف توسط گروه تخصصی شرکت در راس اهداف قرار گرفت. در ابتدا بازار هدف را زنجان و حومه قرار دادیم تا با پیشرفت مالی و اجرایی و جذب متقاضیان بیش‌تر(در ابتدا از طریق تبلیغات و با گذشت زمان سرعت، دقت و مخصوصا کیفیت و صحت علمی پروژه‌های تحویلی) فعالیت‌های شرکت را به استان‌های مجاور و در نهایت کشور گسترش دهیم.

در ادامه با کسب اعتبار و سرمایه‌ی مالی، فیزیکی و اجتماعی لازم قصد داریم در قسمت فرآوری مواد معدنی از دیدگاه فیزیک، شیمی و زمین‌شناسی؛ اجرای پروژه‌های تحقیقاتی(ابداع و ارتقاء روش‌های نوین اکتشاف و ساخت انواع تجهیزات ژئوفیزیکی)؛ بازرگانی و تجاری‌سازی این پروژه‌ها به فعالیت بپردازیم؛ تا در نهایت امکان جذب و متمرکزسازی کلیه پروژه‌های مستقیم و مرتبط در سطح استان و سراسر کشور چه در بخش خصوصی و چه در بخش دولتی در گستره این شرکت با کیفیت و کمیت بالایی امکان‌پذیر گردد.

دو مزیت بزرگ اهدافی که در بالا به دنبال آن هستیم و تا اینجا به میزان قابل قبولی توانستیم به اجرا درآوریم بومی‌سازی فعالیت‌های معدنی بویژه ژئوفیزیک در سطح استان از طریق نیروی جوان و متخصص داخلی و در ادامه اجرای علمی و به‌روز پروژه‌ها و گسترش فعالیت‌ها به کل کشور است. به امید روزی که بتوانیم فعالیت‌های شرکت را در سطوح بین‌الملی به اجرا درآوریم. 

 

 

لیتوس در تاریخ 1395/4/14 و 1395/06/08 به ترتیب جواز تاسیس واحد فنی مهندسی خود را به‌شماره 118/9545 و پروانه فنی مهندسی خود را به شماره 118/14975 از سوی سازمان محترم صنعت، معدن و تجارت  اخذ نموده و هم‌اکنون مراحل اخذ پروانه بهره‌برداری خود را طی می‌نماید. همچنین زمین معدن طارم به عضویت حقوقی سازمان نظام مهندسی معدن استان زنجان به‌شماره 56-11ش از تاریخ 1395/04/02 درآمده است.  

شرکت لیتوس از تاریخ95/6/9 به عضویت حقوقی اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی ایران درآمده است.

                                     

 

                                 

در ادامه می‌توانید کارت شرکت، کاتالوگ، استند و بنر آن را مشاهده نمائید.

- کارت شرکت

- کاتولوگ

- استند1

- استند 2

- بنر