لیتوس فعالیت خود را در زمینه ژئوتوریسم با مجوز رسمی و بیمه و با هماهنگی سازمان گردشگری آغاز نموده است. این شرکت، برای شروع به تمامی ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین دانشگاه‌ها جهت بازدید از معادن فعال و مناطق زیبای زمین شناختی استان زنجان (روستای شیت و کلوچ و آبشار وزنه‌سر، سد گلابر، سد منجیل، سد طارم،سد تهم و... غار کتله‌خور) دعوت‌نامه ارسال کرده است.

شرکت لیتوس برای رضایت علاقمندان ژئوتوریسم این امکان را به آن‌ها داده که معدن مورد نظر و یا منطقه زمین‌شناختی مورد علاقه خود را جهت بازدید پیشنهاد دهند. از جمله معادنی که در لیست بازدیدها قرار دارد، عبارتند از: آهن،‌ مس، سرب و روی، فلدسپات، باریت، سیلیس، پتاس، گرانیت،‌ تراورتن، مرمریت، نمک، گچ، آهک، خاک صنعتی و...

                                                                  

 بازدیدکنندگان بخش ژئوتوریسم می توانند عکس های زیبا از مناطق استان زنجان را برای ما ارسال نمایند تا در اسرع وقت جزو مناطق بازدیدی ما قرار گیرد.

*جاذبه‌های گردشگری زنجان

*جاذبه‌های گردشگری طارم   

*جاذبه‌های گردشگری ماهنشان

*جاذبه‌های گردشگری ابهر                  

*جاذبه‌های گردشگری خدابنده              

*جاذبه‌های گردشگری ایجرود

 ‌در حال حاضر تمامی بازدیدها درون استانی و در نتیجه یک روزه (در بازه‌های زمانی 6 الی 8  ساعته و حداکثر 12 ساعته) می‌باشند که در پکیج‌های مختلف طبق امکاناتی که ارائه می‌شود از جمله وسیله نقلیه(اتوبوس، مینی‌بوس،‌ ون)، ناهار و...  دارای قیمت‌های مختلفی است.

بازدید از شهرک‌های صنعتی،‌ کارخانه‌ها، شرکت‌های ایران ترانسفو و پارس سوییچ، شهرک‌های صنعتی شماره 1 و... جزو برنامه‌های آتی لیتوس می‌باشد.

لیتوس از گروه‌های مختلف از جمله دانش‌آموزان،‌ دانشجویان و کارکنان سازمان‌ها و مراکز دولتی و خصوصی و همچنین خانواده‌های محترم استان زنجان جهت بازدید از معادن فعال استان و جاذبه‌های زیبای زمین‌شناختی زنجان دعوت بعمل می‌آورد.

علاقمندان جهت ثبت‌نام ومطلع شدن از زمان ومکان بازدیدها وهزینه‌ها می‌توانند روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 14 با شماره تلفن 02433415476 تماس حاصل نمایند.

 

*پوستر ژئوتوریسم کارکنان سازمان‌‌ها و خانواده‌های استان زنجان

*پوستر ژئوتوریسم دانشجویان