زنجان، شهرک آزادگان، پارک علم و فناوری، واحد ۱۱۴

logo_TGM

اهداف لیتوس

هدف اولیه‌ تاسیس شرکت مهندسی-مشاوره‌ای و دانش‌بنیان زمین معدن طارم(لیتوس)، ایجاد محلی علمی، مطمئن و دقیق برای اجرای کلیه امور اکتشافی از مشاوره و ثبت محدوده معدنی تا صدور گواهی کشف معادن، تعیین محل مناسب حفر چاه برای متقاضیان آن هم توسط جوانانی متخصص، جویای کار و با انرژی بوده است تا بتوانند در کنار کمک به متقاضیان در جهت اجرای برنامه‌ها و اهدافشان به اهداف کوتاه و بلند مدت خود نیز دست یابند.

در این راه خرید دستگاه‌های لازم در اکتشافِ معدن و آب‌یابی(مگنتومتر، ژئوالکتریک ، انواع دستگاه‌های حفاری و …) و استفاده از آن برای کلیه امور مربوط به ژئوفیزیک، زمین‌شناسی، کارشناسی و سایر امور مربوط به اکتشاف توسط گروه تخصصی شرکت در راس اهداف قرار گرفت. در ابتدا بازار هدف را زنجان و حومه قرار دادیم تا با پیشرفت مالی و اجرایی و جذب متقاضیان بیش‌تر(در ابتدا از طریق تبلیغات و با گذشت زمان سرعت، دقت و مخصوصا کیفیت و صحت علمی پروژه‌های تحویلی) فعالیت‌های شرکت را به استان‌های مجاور و در نهایت کشور گسترش دهیم.

در ادامه با کسب اعتبار و سرمایه‌ی مالی، فیزیکی و اجتماعی لازم قصد داریم در قسمت فرآوری مواد معدنی از دیدگاه فیزیک، شیمی و زمین‌شناسی؛ اجرای پروژه‌های تحقیقاتی؛ بازرگانی و تجاری‌سازی این پروژه‌ها نیز به فعالیت بپردازیم؛ تا در نهایت امکان جذب و متمرکزسازی کلیه پروژه‌های مستقیم و مرتبط در سطح استان و سراسر کشور چه در بخش خصوصی و چه در بخش دولتی در گستره این شرکت با کیفیت و کمیت بالایی امکان‌پذیر گردد.

دو مزیت بزرگ اهدافی که در بالا به دنبال آن هستیم و تا اینجا به میزان قابل قبولی توانستیم به اجرا درآوریم بومی‌سازی فعالیت‌های معدنی بویژه ژئوفیزیک در سطح استان از طریق نیروی جوان و متخصص داخلی و در ادامه اجرای علمی و به‌روز پروژه‌ها و گسترش فعالیت‌ها به کل کشور است. به امید روزی که بتوانیم فعالیت‌های شرکت را در سطوح بین‌الملی به اجرا درآوریم. ان شاالله

ما برای پول و وقت شما احترام قائلیم، اعتماد شما را علمی، دقیق و سریع پاسخ می‌گوئیم…                                                                                                                                                                            با تقدیم احترام                                                                                                                                                                                              مدیرعامل              

سایر مطالب

زمین معدن طارم
ارسال به واتساپ