زنجان، شهرک آزادگان، پارک علم و فناوری، واحد ۱۱۴

logo_TGM

خدمات شرکت

سرفصل‌های کاری این شرکت و زیرشاخه‌های آن عبارت است از:

ثبت محدوده معدنی:

شاید بتوان گفت این بخش ساده‌ترین، ابتدائی‌ترین و در عین حال مهم‌ترین بخش در ثبت و تولد یک محدوده معدنی است که شامل موارد زیر خواهد بود. برداشت مختصات جغرافیایی محدوده مورد نظر و تعیین نمودن آزاد بودن آن به لحاظ منابع طبیعی، حفاظت محیط زیست و معدنی از طریق کاداستر. تعیین بلامعارض بودن محدوده آزاد و ثبت آن در کاداستر. مشاوره انجام مراحل اداری جهت ثبت محدوده و ارائه  استعلام‌ها و مدارک مورد نیاز.

ثبت محدوده معدنی:

با توجه به نوع دستگاه‌ متقاضی و استفاده از نرم‌افزارهای تخصصی از جمله ARC G.I.S و استفاده از تصاویر ماهواره‌ای در این مرحله می‌توانیم کمک شایانی در مکان‌یابی مورد نیاز بسیاری از ارگان‌ها از جمله تعیین مسیر مناسب جهت احداث جاده برای امدادرسانی در حوادث غیرمترقبه، تعیین مکان‌های مناسب ساخت و ساز، آتش‌نشانی و پلیس داشته باشیم.  برای انجام مشاور لطفا از این صفحه با کارشناسان لیتوس تماس حاصل بفرمایید.
تماس با ما

اکتشافات معدنی، زمین‌شناسی، آب و پسماند:

در این مرحله که شاید بزرگترین و گسترده‌ترین و تخصصی‌ترین بخش را هم به لحاظ زمانی و هم مالی شکل می‌دهد و عملا خروجی این مرحله ایجاد کننده یک معدن با ذخیره قطعی، چاه آب حفاری شده با آبدهی خوب، تعیین محل مناسب دفع پسماند و یا نتایج درست مورد تایید و یا رد شده در مطالعات تخصصی زمین‌شناسی و یا پایان‌نامه های فوق لیسانس و یا دکترا در یک محدوده و منطقه بزرگ و یا کوچک خواهد بود.

اکتشافات معدنی، زمین‌شناسی، آب و پسماند:

مشاوره تخصصی انجام مراحل اداری و اجرایی جهت انجام امور اکتشافی معدن، آب و پسماند. تهیه انواع طرح‌های اکتشافی، اکتشاف مقدماتی، اکتشاف تفصیلی و گزارش پایانی اکتشافی تهیه انواع نقشه‌های زمین‌شناسی و توپوگرافی در مقیاس درخواستی طرح‌ها انجام مطالعات ژئوفیزیکی به‌طور کاملا تخصصی در زمینه های مغناطیس‌سنجی، ژئوالکتریک(IP, RS)، gpr، آب‌یابی، دفع پسماند و مطالعات تخصصی زمین‌شناسی. تراش سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی. آزمایشگاه تخصصی تهیه مقاطع نازک و صیقلی.
تماس با ما

آب و چاه:

یکی از بخش‌های بسیار مهم که ما را وادار کرد به‌عنوان خدمتی مجزا و متفاوت از زمین معدن طارم ارائه گردد، همین موضوع آب و اکتشافات آن بوده است. در این بخش تمامی نیازهایی که از بدو آغاز مطالعات تا حفاری چاه‌های آب و لوله‌گذاری و نظارت بعد از آن مورد نیاز است، بیان شده است.

آب و چاه:

اکتشافات پایه‌ای آب در تمام بخش‌های شرب و بهداشت، صنعتی-کارگاهی و نهایتا کشاورزی (مطالعات دفتری، زمین‌شناسی، ژئوفیزیک و نظارت بر اجرای حفاری و …). ویدئومتری در تمام چاه‌‎های لوله‌گذاری با قطر 4 اینچ به بالا و تا عمق نهایی 300 متر. بازرسی و نظارت بر اجرای حفاری‌ها و کارشناسی‌ه‌های دبی‌سنجی و مانند آن.
تماس با ما

 پی‌جویی و شناسایی:

پس از ثبت محدوده در کاداستر جهت صدور پروانه اکتشافی نیازمند شناسایی و پی‌جویی تخصصی در محدوده خواهد بود تا بتوان یک طرح اکتشافی مناسب با ماده و یا مواد معدنی شناسایی شده نگارش و در اختیار سازمان صنعت، معدن و تجارت مربوطه قرار داده شود.

 پی‌جویی و شناسایی:

زمین‌شناسی: بررسی ویژگی‌های زایشی منطقه هدف، جمع‌آوری داده های به‌دست آمده در جریان هر یک از مراحل پی‌جویی و اکتشاف(نقشه‌برداری، مطالعات دگرسانی و زون‌بندی، پیمایش گمانه‌ها و مغزه‌ها و…)، تفسیر داده‌های زمین‌شناسی جمع‌آوری شده، یکپارچه و هم‌سنخ کردن کلیه اطلاعات دیگر جهت هدایت جستجوی کانسار و ارزیابی آن. ژئوشیمیایی: کشف تغییرات جزئی ناشی ار وجود ماده معدنی(معمولا فلزی) درمحدوده مورد پی‌جویی‌.
تماس با ما

اجرای پروژه‌های تحقیقاتی-دانشگاهی:

این بخش بشکل تخصصی شامل آموزش کاروزران و کارآموزان معرفی شده از سوی دانشگاه‌ها و مراکز و موسسات علمی کشور و همکاری‌هایی است که در زمینه انجام مطالعات تخصصی با اساتید دانشگاه‌ها و مراکز علمی در زمینه تعریف پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکترا انجام می‌گیرد.

اجرای پروژه‌های تحقیقاتی-دانشگاهی:

اجرای پروژه‌های ژئوفیزیکی و داده‌برداری و تحلیل و آنالیز هر یک. مشاوره و اجرای پایان نامه‌‌ها در دو مقطه ارشد و دکترا با نظارت دستگاه‌های بالاسری. اجرای پروژه‌های مشترک بزرگ دولتی-خصوصی از جمله مطالعات آبی با سازمان های آب منطقه ای ، صمت، معاونت مدیریت پسماند شهرداری‌ها و مانند آن …
تماس با ما

ژئوتوریسم:

اولین بار این بخش در سال 1393 در شرکت کلید خورده اما بدلایل زیادی از جمله نبود نیروی کار کافی و عدم پیگیری مناسب نتوانستیم ادامه دهیم. به هر آنچه از زیبایی‌های طبیعی که در آن شاهکارهای خلقت را به لحاظ زمین‌شناسی، معدنی و آبی بتوان مشاهده نمود و امکان حضور خلق خدا در آن زیبایی‌ها وجود داشته باشد ژئوتورسیم گویند. به‌زودی با این بخش جذاب و دیدنی در خدمت هموطنان عزیزمان خواهیم بود.

ژئوتوریسم:

بازدید از زیبایی‌های زمین‌شناسی و بکر استان زنجان معادن فعال و غیرفعال استان آشنایی با چند و چون کارها در سه بخش زمین‎شناسی، معدن و آب.
تماس با ما

سایر مطالب

زمین معدن طارم
ارسال به واتساپ