زنجان، شهرک آزادگان، پارک علم و فناوری، واحد ۱۱۴

logo_TGM

مطالعات دانشگاهی

با گسترش شرکت، پس از کسب اعتبار و سرمایه‌ی مالی، فیزیکی و اجتماعی لازم در قسمت اکتشافی(ژئوفیزیک و آب‌یابی) وفرآوری موادمعدنی از دیدگاه فیزیک، شیمی و زمین‌شناسی؛ به پذیرش و اجرای پروژه‌های تحقیقاتی مشترک با دانشگاه‌های سطح استان و شرکت‌های بزرگ معدنی در سطح کشور پرداخته‌ایم. و هدفمان تجاری‌سازی پروژ‌ه‌ها در سطح کلان استانی و در نهایت کشوری است.

 

از مهم‌ترین برنامه‌های کاری مان که برخی نیز شروع شده است:

1- انجام پروژه‌های بزرگ تحقیقاتی با سازمان آب منطقه‌ای زنجان

2- مطالعات زیست‌محیطی جهت تعیین محل دفن پسماندهای خانگی و صنعتی

3- مشاوره و اجرای پایان‌نامه‌های دانشگاهی

در راستای اجرای اهداف مطالعات دانشگاهی تا کنون توانسته ایم از مجموعه داده برداری ها  پروژه هایی را که شرکت به انجام رسانده است؛ برای دانشجویان رشته زمین شناسی و معدن پروژه های تحقیقاتی تعریف کرده و نتایج آن به شکل ارائه مقالات و گزارش هایی در همایش ها و کنفرانس های علمی داخل کشور ارائه شده است. همچنین تا کنون 2 پایان نامه دانشجویی در حوزه ژئوفیزیک برای دانشجویان کارشناسی ارشد فیزیک تعریف شده است.

 

 یک پروژه نسبتا بزرگ پژوهشی-اجرایی با آب منطقه ای زنجان در حال طی مراحل پیش قرارداد است؛ که طی آن علاوه بر نتایج علمی و اجرایی که برای آب منطقه ای به همراه خواهد داشت، 2 پروژه دانشجویی نیز در حوزه آب های زیرزمینی تعریف شده است.

تمام سعی همکاران و متخصصان این شرکت در راستای ایجاد نتایجی کاملا علمی و اجرایی است که طی آن دانشجویان و جوانان به تجربه اندوزی و کسب درآمد دست یابند تا بتواند گره ای از مشکلات مردم باز شود.

 

سایر مطالب

زمین معدن طارم
ارسال به واتساپ