زنجان، شهرک آزادگان، پارک علم و فناوری، واحد ۱۱۴

logo_TGM

پروژه آبفار

به این نوشته امتیاز دهید

این پروژه تحت عنوان “مطالعات ژئوفیزیک در سطح روستاهای استان زنجان” رسما از ابتدای مهر ماه 1397 بین شرکت آبفا و دانش‌بنیان زمین معدن طارم منعقد شده و با پایان اسفند ماه 1398، در بیش از 25 روستا و منطقه استان زنجان اجرایی گردید که قسمت اعظم آن نیز به حفاری ‌های موفق انجامیده است.

پروژه مطالعات ژئوفیزیک جهت بهترین جانمایی‌ها با هدف حفر چاه آب و تامین آب شرب و بهداشت در سطح روستاهای استان زنجان با شرکت محترم آب و فاضلاب روستایی استان زنجان(قبل از ادغام با آب و فاضلاب شهری استان) از ابتدای سال 1397 کلید خورده و بعد از بحث و بررسی‌های فراوان به‌لحاظ فنی و کارآیی موضوع در مهر ماه 1397 به توافق و امضای طرفین رسید.

 هم‌اکنون طی برنامه‌ریزی‌های جدید  و ارائه راهکارهای بهتر جهت پاسخ‌گویی دقیق‌تر و نتیجه‌بخش‌تر، در حال انجام مذاکرات جدید با شرکت محترم آبفای زنجان هستیم. جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با همکاران در شرکت زمین معدن طارم تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

تأمین مواد معدنی

تأمین مواد اولیه به ویژه مواد معدنی برای کارخانه‌های فعال

دستگاه ژيوالکتریک

آب یابی در استان زنجان

شرکت لیتوس با استفاده از علوم به روز و با روش های ژئوفیزیکی در جهت آب یابی و اکتشاف لایه های آبدار در استان زنجان به صورت تخصصی فعالیت می نماید.

پروژه آبفا

این پروژه تحت عنوان “مطالعات ژئوفیزیک در سطح روستاهای استان

زمین معدن طارم
ارسال به واتساپ